راز رشد منفجر شدن با ناوبری فروش لینکدین منجر می شود

لینکدین دنیای کاملاً جدیدی را برای تیمهای فروش باز کرده است تا بتوانند با ابزار ناوبری فروش ، وارد بازار B2B شوند که با طیف وسیعی از ویژگی های بازاریابان حرفه ای همراه است.

فروش ناوبر به یک دلیل اصلی ساخته شده است – تولید فروش.

این ابزار بسیار کارآمدتر و هدفمندتر از یک حساب کاربری لینکدین معمولی است ، زیرا امتیازات پرداخت شده طیف وسیعی از فرصت های بازاریابی را برای شما فراهم می کند که یک جادوگر فروش شوید.

اکنون با معرفی عملکرد سازنده سرب ، که درمورد این مقاله صحبت خواهیم کرد ، هنر فروش اجتماعی آسانتر شده است.

سازنده سرب به بازاریاب ها یک سلاح مخفی می دهد تا با استفاده از طیف وسیعی از فیلترهای هدفمند ، چشم انداز را به سرعت و به راحتی پیدا کند ، سپس با ایجاد و ذخیره لیست های منجر شود.

نحوه استفاده از لینکدین Lead Builder

اگر مشتری ایده آل را در حال حاضر می شناسید که سعی در جذب آن دارید ، عملکرد سازنده سرب می تواند شگفتی های لازم برای یافتن آگهی های جدید داشته باشد.

این بسیار مهم است که قبل از استفاده از عملکرد سازنده سرب ، شما درک خوبی از مخاطبان خود دارید و چه چالش هایی را با آنها روبرو هستید.

اشخاص خریدار می توانند به این فرآیند کمک کنند ، این به شما کمک می کند مشتری ایده آل مورد نظر خود را برای جذب خود و نحوه نزدیک شدن به آنها درونی کنید.
با فرض اینکه می دانید مخاطب هدف شما کیست ، آنگاه سازنده سرب یک ارسال کننده خدا خواهد بود.

از آنجا که من یک آژانس دیجیتالی را در زمینه فروش خدمات SEO به مشاغل محلی خدمات در انگلستان متمرکز کرده ام ، از کمپین اخیر ما به عنوان نمونه استفاده از عملکرد سازنده سرب استفاده می کنم.

دیجیتال

اخیراً ما مدیران شرکت های لوله کشی را در منطقه لندن (انگلستان) هدف قرار داده ایم ، از پارامترهای زیر در ابزار جستجو استفاده کرده و لیستی از چشم انداز ها را پیدا کرده ایم.

جستجوی ایمیل AnyGrowth

شما ممکن است در مورد Anygrowth نشنیده باشید ، اما این یک ابزار باورنکردنی است که به شما امکان می دهد تا به طور خودکار اطلاعات پیوندی را از لینکدین وارد کرده و آن را در لیست های سازماندهی ذخیره کنید.

خودکار ابزار اسم و نام خانوادگی سرب ، و همچنین نام دامنه و آدرس ایمیل آنها را ضبط می کند.

اما قبل از پرش اسلحه و شروع به وارد کردن ایمیل ، مهم است که شروع به ایجاد لیست های ایمیل در داشبورد Anygrowth کنید.

بنابراین ، همانطور که در ساختمان رهبری لینکدین برای مدیران شرکت های لوله کشی مستقر در لندن جستجو کرده ایم ، ما این لیست را “لوله کش – لندن – UK” می نامیم.

اما برای این مثال ، ما به سرعت ارتباط کلیه مخاطبین را مورد تجزیه و تحلیل قرار دادیم و سپس واردات اتوماتیک به Anygrowth را انجام دادیم.

پس از اتمام واردات ، ما دوباره به داشبورد Anygrowth رفتیم و در عرض چند دقیقه با ما اطلاعات تماس همه موارد را در لیست تازه ایجاد شده به ما معرفی کرد.

پس از تهیه لیست کاملاً پر جمعیت و آماده رفتن ، سرانجام به آخرین ویژگی دسترسی الکترونیکی خودکار منتقل شدیم.

با این حال ، مهمترین نکته ای که در اینجا باید به آن توجه کنید پرهیز از درخواست چیزی نیست.

از این فرصت برای ارسال نامه های ناخواسته اسپم استفاده نکنید.

اسپم

با ارائه چیزی با ارزش شروع کنید ، بدون آنکه بخواهید چیزی در عوض بپرسید.

برای این مثال ، من در بهترین صفحات فرود دیگ بخار برای پیمانکاران جمع کردم و سپس ایمیلی را برای آنها ارسال کردم تا در مورد مقاله جدید بدانم.

در اینجا الگوی ایمیلی که من با استفاده از متغیرهای سیستم ایجاد کردم برای اطمینان از اینکه پیام کاملاً شخصی شده و مرتبط است ، ایجاد کردم.

تنها چیزی که از من پرسیدم این بود که آنها بازخورد صادقانه خود را به من دادند تا گفتگوی خوبی ایجاد کنم.

به این ترتیب ، ما با آینده نگری رابطه مستقیمی برقرار می کنیم و خود را به عنوان رهبر فکری در صنعت خود قرار می دهیم ، و همچنین آگاهی لازم را در مورد مزایا و بهترین شیوه های ارائه این سرویس ایجاد می کنیم.

ما از این کمپین نتایج بسیار خوبی کسب کردیم و در اینجا پاسخی بود که ما از یکی از برجسته ها داشتیم.

ایجاد فروش همه چیز در ایجاد روابط اخلاقی است و برداشتهای اول از اهمیت بالایی برخوردار است. آموزش مخاطبان خود و قرار دادن خود به عنوان رهبران فکر ، راهی استثنایی برای ایجاد اعتماد ، یک پایه هوادار وفادار است، و همچنین بهبود مشتری و حفظ مشتری.

شما نیز با داشتن ویژگی سازنده سرب لینکدین و ابزار ایمیل Anygrowth می توانید به نتایج قابل توجهی برسید.